top of page
2.4 Recepcija.4.MbH_WEB.jpg

PASTATO
UNIKALUMAS

Spa BRÌCOŁA įkurtas viešbutyje, įsikūrusiame Lietuvos uostamiestyje, remiantis drąsia ateities vizija – Žvejų gatvė yra viena istoriškai svarbiausių ir lankomiausių senamiesčio gatvių, kuri tęsiasi paraleliai Dangės upei, iki marių... Viešbutis įkurtas kruopščiai restauruotuose sandėliuose, pritaikytuose europietiško svetingumo paskirčiai ir taip pripažintuose vienais autentiškiausių Lietuvos jūrinio paveldo simbolių uostamiestyje.

Žvejų g. 18 ir 18A esantys sandėliai yra autentiškas XVIII – XIX a. Lietuvos jūrinio paveldo palikimas. Šie unikalūs pastatai yra saugomi ir įtraukti į Lietuvos Kultūros vertybių registrą.

Michaelson boutique Hotel
About Section
IMG_7496_WEB.jpg

APLINKA

Restauruotos pušinės sijos primena, kad čia saugu. Senų raudonų plytų sienos byloja pastato amžių. Naujos, šiuolaikinės ir ilgaamžės, natūralios medžiagos ir jų ramios spalvos sukuria atsipalaidavimui būtiną aplinką ir prabangaus, šiuolaikinio komforto jausmą.

DL_Bricola03.jpg

BRÌCOŁA
PAVADINIMAS

Bricola - Venecijos simbolis.

2016 m. viešbučio foje reikalingi baldai buvo pagaminti Italijoje, Cantu mieste, iš antram gyvenimui atgaivintos Bricola medienos. Bricola – tai iš dviejų ar trijų medinių stulpų suformuotos konstrukcijos, kurios žymi Venecijos vandens kelius. Lietuvos uostamiestyje, Klaipėdoje įkurtam Spa BRÌCOŁA šis pavadinimas buvo pasirinktas dėl pastatų ryšio su uostu. Tai venecijietiško tipo statiniai, buvę uosto sandėliai, prikelti naujam gyvenimui.

Bricola fondo fondo fondo
bottom of page